-71%

Фустан - код 6619 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338356
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Атрактивен къс топ рипс в бяло - код 0995
  Топ - код 0995 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Тренерки - код 8177 - бела
  Тренерки - код 8177 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 4433 - црна
  Топ - код 4433 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 4435
  Маица - код 4435
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 4656
  Топ - код 4656 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 3309
  Топ - код 3309 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71