-61%

Фустан - код 6619 - небесно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338416
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6331 - небесно сина
  Фустан - код 6331 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6331
  Фустан - код 6331
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Маица - код 2281 - бело
  Маица - код 2281 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Туника - код 3238 - пудра
  Туника - код 3238 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 6388
  Тренерки - код 6388
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 6366 - 4 - шарена
  Блуза - код 6366 - 4 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 3183 - виолетова
  Топ - код 3183 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Фустан - код 6299 - небесно сина
  Фустан - код 6299 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71