-61%

Фустан - код 6619 - окер - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338401
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8979 - окер
  Фустан - код 8979 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9103 - жолта
  Фустан - код 9103 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамска тениска в цвят пудра с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 11773 - праска
  Топ - код 11773 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Ежедневен сет топ и клин рипс в цвят мента - код 11776
  Комплет - код 11776 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамско боди в червено с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Тениска в бяло с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71