-61%

Фустан - код 6619 - розова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338431
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 1426 - розова
  Фустан - код 1426 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 9545 - пудра
  Фустан - код 9545 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 625 - пудра
  Фустан - код 625 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Палто - код 643 - путер зелена
  Палто - код 643 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 0247
  Блуза - код 0247
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 9062 - црна
  Блуза - код 9062 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 114999 - црна
  Блуза - код 114999 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.682,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 10. Фустан - код 9545 - пудра
  Фустан - код 9545 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71