-61%

Фустан - код 6619 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338386
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2238
  Фустан - код 2238
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 7111
  Фустан - код 7111
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 7394
  Фустан - код 7394
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Фустан - код 11965 - кремова
  Фустан - код 11965 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Втален дамски комплект топ и клин в черно - код 2222
  Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Блуза - код 4157 - црна
  Блуза - код 4157 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Блуза - код 0780 - црна
  Блуза - код 0780 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код B337
  Код B337
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Топ - код 7414 - циклама
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71