-54%

Фустан - код 8384 - капучино - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
353686
-54%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2034 - кремова
  Фустан - код 2034 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 10122 - кафеава
  Фустан - код 10122 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1269
  Топ - код 1269 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Атрактивно боди в светлосиньо рипс - код 1463
  Боди - код 1463
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки - код 4006
  Тренерки - код 4006
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6947 - розова
  Фустан - код 6947 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71