-40%

Фустан - код 8554 - зелена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
356491
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6612 - 2
  Фустан - код 6612 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11893
  Фустан - код 11893
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2743 - зелена
  Фустан - код 2743 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Топ - код 4272 - бело
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тениска с ефектни ръкави в оранжево - код 2611
  Маица - код 2611
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 6. Маица - код 1538 - бело
  Маица - код 1538 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код CK3316 - црна
  Код CK3316 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Топ - код 3183 - бело
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71