-64%

Фустан - код 8554 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
356506
-64%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12833
  Фустан - код 12833
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамско боди в черно с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5582 - црна
  Блуза - код 5582 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 7. Блуза - код 4329 - црвена
  Блуза - код 4329 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 9792 - бело
  Блуза - код 9792 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Секси дамско боди в черно с цип - код 11595
  Боди - код 11595 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71