-60%

Фустан - код 9090-3 - шарено - Последните парчиња

На залиха
SKU
339811
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9090-6 - шарено
  Фустан - код 9090-6 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0502 - црвена
  Фустан - код 0502 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Палто - код 814 - путер зелена
  Палто - код 814 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дуксер - код 4242
  Дуксер - код 4242
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комплет - код 8741 - темно сина
  Комплет - код 8741 - темно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Блуза - код 4000 - црвена
  Блуза - код 4000 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 814 - сиво
  Палто - код 814 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кошула - код 6171 - црна
  Кошула - код 6171 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 9960 - бело
  Комплет - код 9960 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Кардиган - код 3399 - розова
  Кардиган - код 3399 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71