-60%

Фустан - код 9090-4 - шарено - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339826
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9090-6 - шарено
  Фустан - код 9090-6 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9867 - портокалова
  Блуза - код 9867 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 5671 - небесно сина
  Комплет - код 5671 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Комплет - код 0026 - небесно сина
  Комплет - код 0026 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 870 - окер
  Фустан - код 870 - окер
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 2077 - камуфлажа
  Фустан - код 2077 - камуфлажа
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Јакна - код 4748 - путер зелена
  Јакна - код 4748 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код CF226-17 - капучино
  Код CF226-17 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 496 - 4
  Блуза - код 496 - 4
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 789 - виолетова
  Фустан - код 789 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71