-67%

Фустан - код 976 - пудра - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336571
-67%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4516 - розова
  Фустан - код 4516 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 4571 - розова
  Фустан - код 4571 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9865 - розова
  Фустан - код 9865 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 7758 - циклама
  Фустан - код 7758 - циклама
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 7770 - розова
  Фустан - код 7770 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Палто - код 8282 - путер зелена
  Палто - код 8282 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 7676 - кафеава
  Палто - код 7676 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Кардиган - код 0372 - зелена
  Кардиган - код 0372 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Палто - код 643 - розова
  Палто - код 643 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кардиган - код 0372 - виолетова
  Кардиган - код 0372 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 1681-1 - црна
  Комплет - код 1681-1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 9. Јакна - код 887 - путер зелена
  Јакна - код 887 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71