-61%

Фустан - код 976 - зелена - Последните парчиња

На залиха
SKU
337516
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5666 - путер зелена
  Фустан - код 5666 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 185 - зелена
  Фустан - код 185 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0722 - путер зелена
  Фустан - код 0722 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9303 - зелена
  Фустан - код 9303 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2077 - путер зелена
  Фустан - код 2077 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7161 - сина
  Фустан - код 7161 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 940 - сиво
  Фустан - код 940 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 3234 - окер
  Блуза - код 3234 - окер
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Палто - код 8778 - кремова
  Палто - код 8778 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Сако - код 6023 - црвена
  Сако - код 6023 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Јакна - код 4033 - сиво
  Јакна - код 4033 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 820 - капучино
  Фустан - код 820 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 215 - црна
  Комплет - код 215 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 10. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71