-66%

Фустан - код 9977 - пудра - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339631
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - праска
  Фустан - код 2169 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11890 - розова
  Фустан - код 11890 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1272 - розова
  Фустан - код 1272 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2666 - розова
  Фустан - код 2666 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамски комплект кожа суичър панталон в бордо - код 6518
  Комплет - код 6518 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Топ - код 3747 - црна
  Топ - код 3747 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 0780 - црна
  Блуза - код 0780 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Код B13 - путер зелена
  Код B13 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Спортски комплет - код 1761
  Спортски комплет - код 1761
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71