-46%

Фустан - код 188 - 1 - црвена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
39811
-46%
Special Price MKD 493,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5669 - 2 - црвена
  Фустан - код 5669 - 2 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2231 - црвена
  Фустан - код 2231 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Дамски комплект в светлосиньо - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 4459 - бело
  Маица - код 4459 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Топ - код 7414 - црна
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Блуза - код 11698 - бело
  Блуза - код 11698 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 1638 - 1 - борда
  Фустан - код 1638 - 1 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Къса дамска пола в цвят праскова - код 1014
  Сукња - код 1014 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71