-46%

Фустан - код 188 - 2 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
39810
-46%
Special Price MKD 493,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 11887 - црна
  Фустан - код 11887 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 6363 - црна
  Блуза - код 6363 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 4534 - пудра
  Фустан - код 4534 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2926 - бело
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 0277 - сиво
  Блуза - код 0277 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Боди - код 1463 - розова
  Боди - код 1463 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71