-71%

Фустан - код 286 - црвена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
39086
-71%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1131 - капучино
  Фустан - код 1131 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код 5560 - портокалова
  Код 5560 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 1410
  Фустан - код 1410
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 238
  Фустан - код 238
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71