-80%

Фустан - код 302 - сиво - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
4085
-80%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4245 - бело
  Блуза - код 4245 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 1316 - розова
  Блуза - код 1316 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Топ - код 856 - светло виолетова
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Кокетна дамска риза в зелено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 5932
  Блуза - код 5932
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71