-44%

Фустан - код 395 - 2 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
40698
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 44477 - црна
  Фустан - код 44477 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 6144 - црна
  Фустан - код 6144 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 3456 - црна
  Фустан - код 3456 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с надпис - код 5398
  Маица - код 5398 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 4. Фустан - код 11664 - бело
  Фустан - код 11664 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска с принт в бяло - код 4341
  Маица - код 4341 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска тениска в бяло с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 8. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 3608 - бело
  Блуза - код 3608 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Фустан - код 603 - виолетова
  Фустан - код 603 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71