-72%

Фустан - код 658 - црвена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
38407
-72%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
Слични производи
 1. Код 3095
  Код 3095
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Тренерки - код 2616 - ментол
  Тренерки - код 2616 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Блуза - код 4113 - црна
  Блуза - код 4113 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 4413
  Блуза - код 4413
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 6515 - зелена
  Фустан - код 6515 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 4528 - црна
  Фустан - код 4528 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71