-67%

Фустан - код 706 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
40478
-67%
Special Price MKD 551,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - црна
  Фустан - код 11890 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1728 - црна
  Фустан - код 1728 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 3948 - црна
  Фустан - код 3948 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 0711 - 3 - црна
  Фустан - код 0711 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Тренерки - код 11588 - сиво
  Тренерки - код 11588 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Блуза - код 4474 - црвена
  Блуза - код 4474 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Тренерки - код 4306 - црна
  Тренерки - код 4306 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Дамски топ потник рипс в бежово - код 10210
  Код 10210
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71