-33%

Фустан - код 801 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
38706
-33%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5503 - црна
  Фустан - код 5503 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0232 - црна
  Фустан - код 0232 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8137 - црна
  Фустан - код 8137 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 7394 - црна
  Фустан - код 7394 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Фустан - код 12000 - црна
  Фустан - код 12000 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Дамски комплект къс топ и панталонки в цвят мента - код 0851
  Комплет - код 0851 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамска тениска в светлосиво с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Топ - код 3747 - црна
  Топ - код 3747 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маица - код 11970 - сина
  Маица - код 11970 - сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиво - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 5044 - окер
  Комплет - код 5044 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 2425 - бело
  Маица - код 2425 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Втален дамски комплект топ и клин висока талия в розово - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71