Фустан - код 915 - праска - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
41146
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Праска

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6261 - розова
  Фустан - код 6261 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2651 - пудра
  Фустан - код 2651 - пудра
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 7111 - циклама
  Фустан - код 7111 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7394 - пудра
  Фустан - код 7394 - пудра
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0177 - кафеава
  Блуза - код 0177 - кафеава
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Маица - код 4079 - бело
  Маица - код 4079 - бело
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 1410 - црвена
  Блуза - код 1410 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Маица - код 4360 - црна
  Маица - код 4360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 1
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код B7594 - црвена
  Код B7594 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71