-36%

Кардиган - код 1594 - небесно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336436
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5069
  Комплет - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 2. Блуза - код 5932 - тиркизна
  Блуза - код 5932 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 3298 - кремова
  Фустан - код 3298 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 3107 - црна
  Блуза - код 3107 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маичка - код 11550 - ментол
  Маичка - код 11550 - ментол
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Тренерки - код 6175
  Тренерки - код 6175
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 9. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 5024 - 5
  Фустан - код 5024 - 5
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71