-68%

Кардиган - код 1691 - кремова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338011
-68%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4113 - црна
  Блуза - код 4113 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 1614 - праска
  Блуза - код 1614 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 9630 - 1
  Блуза - код 9630 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0837 - кафеава
  Блуза - код 0837 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Свободна дамска риза в синьо - код 3110
  Кошула - код 3110 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 2267 - бело
  Маица - код 2267 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 2625 - кремова
  Тренерки - код 2625 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски гащеризон от рипс с цип в розово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Спортски комплет - код 9996 - бело
  Спортски комплет - код 9996 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71