-68%

Кардиган - код 1691 - виолетова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337966
-68%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Свободен къс дамски гащеризон в бяло - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 4433
  Топ - код 4433
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Блуза - код 3938 - бело
  Блуза - код 3938 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 3091 - бело
  Топ - код 3091 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 5398 - црна
  Маица - код 5398 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 0997
  Топ - код 0997 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71