-54%

Кардиган - код 998 - кафеава - Последните парчиња

На залиха
SKU
339091
-54%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 1594 - кафеава
  Кардиган - код 1594 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 4417 - борда
  Блуза - код 4417 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Сукња - код 4122 - црвена
  Сукња - код 4122 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Фустан - код 548 - виолетова
  Фустан - код 548 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Блуза - код 864 - окер
  Блуза - код 864 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 248 - шарена
  Фустан - код 248 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Палто - код 4941 - црна
  Палто - код 4941 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Фустан - код 1131 - кафеава
  Фустан - код 1131 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71