-45%

Кардиган - код 998 - сиво - Последните парчиња

На залиха
SKU
339046
-45%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 6878 - темно сива
  Кардиган - код 6878 - темно сива
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 783 - сиво
  Кардиган - код 783 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кардиган - код 4412 - сиво
  Кардиган - код 4412 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Парео - код 4000 - бело
  Парео - код 4000 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2078 - црна
  Фустан - код 2078 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 5. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 6. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Кошула - код 6148 - тиркизна
  Кошула - код 6148 - тиркизна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Комбинезон - код 204 - жолта
  Комбинезон - код 204 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2457 - циклама
  Фустан - код 2457 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Сако - код 4141 - црна
  Сако - код 4141 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71