Комбинезон - код 239 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
41245
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в червено - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Елегантен дамски гащеризон в тъмночервено - код 2661
  Комбинезон - код 2661
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Дамска туника в черно с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Топ - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тренерки - код 2350 - црна
  Тренерки - код 2350 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Разкроена дамска пола в светлорозово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Тренерки - код 11625 - бело
  Тренерки - код 11625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Маица - код 2517 - бело
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71