Комбинезон - код 239 - сиво - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
41248
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Спортски комплет - код 11584
  Спортски комплет - код 11584
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Блуза - код 8206 - црна
  Блуза - код 8206 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.392,00
 6. Сако - код 6919
  Сако - код 6919
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 4269 - бело
  Блуза - код 4269 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 0763 - црна
  Фустан - код 0763 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 5766
  Блуза - код 5766
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71