-55%

Комбинезон - код 5121 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
352441
-55%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 1473 - црвена
  Комбинезон - код 1473 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 9551 - црна
  Комбинезон - код 9551 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 1525 - црвена
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски топ с ефектно деколте в бяло - код 1259
  Топ - код 1259 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 9865 - црна
  Фустан - код 9865 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 5. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Атрактивен къс топ рипс в цвят капучино - код 0995
  Топ - код 0995 - капучино
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дълга дамска пола в светлолилаво - код 3836
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Маица - код 4078 - кремова
  Маица - код 4078 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 5419 - бела
  Маица - код 5419 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71