-57%

Комплет - код 729 - бела

На залиха
SKU
38879-c
-57%
ден 696,00 Регуларна цена ден 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 3019 - шарено
  Топ - код 3019 - шарено
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 0489 - светло сина
  Фустан - код 0489 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 481 - светло сина
  Комплет - код 481 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 3567 - црвена
  Маица - код 3567 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Топ - код 0141 - виолетова
  Топ - код 0141 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Стилен дамски гащеризон в цвят мента - код 720
  Стилен дамски гащеризон в цвят мента - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 4488 - црна
  Фустан - код 4488 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 2255 - пудра
  Фустан - код 2255 - пудра
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 744 - виолетова
  Фустан - код 744 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кошула - код 544 - ментол
  Кошула - код 544 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71