-66%

Кошула - код 2289 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
351406
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7293 - црна
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ плетиво в цвят тюркоаз - код 9909
  Топ - код 9909 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Кардиган - код 6579 - виолетова
  Кардиган - код 6579 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комплет - код 9896 - бело
  Комплет - код 9896 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код B335
  Код B335
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 6613 - бело
  Блуза - код 6613 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски топ рипс в цвят пудра - код 2502
  Топ - код 2502 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71