-66%

Кошула - код 2289 - пудра - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
351376
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Праска

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 4375 - бело
  Маица - код 4375 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 5. Код B337
  Код B337
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Дуксер - код 4094 - црна
  Дуксер - код 4094 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 7493
  Топ - код 7493 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Елек - код 1305 - шарена
  Елек - код 1305 - шарена
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71