-66%

Кошула - код 2289 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
351421
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B331 - небесно сина
  Код B331 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Маица - код 4354 - бело
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Комплет - код 9896 - црна
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 9865 - црна
  Фустан - код 9865 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Комбинезон - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71