-71%

Кошула - код 405 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337696
-71%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маска - код 012 - бела
  Маска - код 012 - бела
  MKD 434,71
 2. Фустан - код 3433 - црна
  Фустан - код 3433 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Хеланки - код 2164 - 1 - борда
  Хеланки - код 2164 - 1 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Атрактивен дамски топ в бяло - код 4303
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в лилаво - код 11723
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамска туника от плетиво пепит - код 0751 - 3
  Туника - код 0751 - 3 - шарена
  Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
 7. Свободна туника с дълъг ръкав в бяло - код 1157
  Туника - код 1157 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 4269 - црна
  Блуза - код 4269 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71