-36%

Кошула - код 4443 - 5 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
347941
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1727 - црвена
  Комплет - код 1727 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 3. Маица - код 11721 - розова
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Топ - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Атрактивна дамска блуза в светлосиньо - код 6306
  Блуза - код 6306 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 1454 - бело
  Блуза - код 1454 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Кардиган - код 6579
  Кардиган - код 6579
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71