-72%

Кошула - код 6148 - кремова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337681
-72%
Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Риза с ефектен десен - код 2051
  Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамско боди в бяло с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11592 - црвена
  Фустан - код 11592 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска изчистена тениска в черно - код 4517
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 4374 - бело
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 0995 - зелена
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Спортно долнище в два цвята - код 3155 - 1
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 0351
  Фустан - код 0351
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.710,71