-68%

Кошула - код 6617- 5 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337126
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11630 - црна
  Спортски комплет - код 11630 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Дамска тениска в черно с принт - код 2621
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2144 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 2144 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Ефектна дамска риза в кафяво - код 4169
  Кошула - код 4169
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код 5560 - портокалова
  Код 5560 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 6366 - 3 - шарена
  Блуза - код 6366 - 3 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71