-68%

Кошула - код 6617-1 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337051
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с моден принт - код 2282
  Маица - код 2282 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска блуза в меднокафяво - код 3748
  Блуза - код 3748
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Најниско MKD 579,71
 4. Блуза - код 4121 - бела
  Блуза - код 4121 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Топ с къдрички отпред в бежово - код 4567
  Топ - код 4567 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 2535 - бело
  Блуза - код 2535 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фустан - код 5024 - 4
  Фустан - код 5024 - 4
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Кошула - код 3525 - праска
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71