-68%

Кошула - код 6617-3 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337096
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Маица - код 3701 - црна
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Комплет - код 2664 - 2
  Комплет - код 2664 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски сет къс топ и панталон с атрактивен десен - код 5509
  Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 4357 - црна
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 8556 - кремова
  Фустан - код 8556 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Маица - код 2621 - бело
  Маица - код 2621 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71