-83%

Маица - код 313 - бела - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
37303
-83%
Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11961 - бело
  Маица - код 11961 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код 13010 - бела
  Код 13010 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Къса дамска тениска в бяло - код 8377
  Маица - код 8377 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска тениска в бяло с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска тениска рипс в бяло с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
Слични производи
 1. Кошула - код 2104 - жолта
  Кошула - код 2104 - жолта
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Ефектен дамски къс топ потник в червено - код 1292
  Топ - код 1292 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 6777 - циклама
  Фустан - код 6777 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бяло - код 3034
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Дамски топ потник в черно - код 9948
  Топ - код 9948 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Код 1028 - црна
  Код 1028 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Топ - код 6223 - ментол
  Топ - код 6223 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Маица - код 11978
  Маица - код 11978
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71