Маица - код 419 - 1 - розова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
37323-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 6939 - циклама
  Фустан - код 6939 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Къс дамски топ потник рипс в оранжево - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Атрактивна риза в бежово - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Ефектен дамски топ потник в черно - код 1749
  Топ - код 1749 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Комплет - код 11988
  Комплет - код 11988
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 4656
  Топ - код 4656 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Топ - код 1292
  Топ - код 1292
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 811,71