-60%

Маица - код 975 - бела - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
38318
-60%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза с връзки в бяло - код 1297
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Екстравагантна къса дамска блуза от плетиво в цвят капучино - код 2744 - лице
  Блуза - код 2744 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамско боди с голи рамене в бяло - код 11598
  Боди - код 11598 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 3. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамски топ потник рипс в бежово - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1645
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 347,71
 7. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Атрактивен дамски топ потник в черно каре - код 9134
  Топ - код 9134 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Топ - код 2967 - небесно сина
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71