-47%

Палто - код 213 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
357706
-47%
Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 3410
  Маица - код 3410
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Тренерки - код 5845
  Тренерки - код 5845
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 4329 - розова
  Блуза - код 4329 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Комплет - код 2608 - 1 - шарена
  Комплет - код 2608 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Тениска с анимационен герой в бяло - код 684
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Топ - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71