-29%

Палто - код 4941 - сиво - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
345016
-29%
Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 3. Блуза - код 4026 - бело
  Блуза - код 4026 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамско боди в цвят пудра - код 2918
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамско боди в тъмносиньо - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дълга дамска пола в меднокафяво - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 11584 - црна
  Спортски комплет - код 11584 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71