-53%

Палто - код 7676 - темно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
353746
-53%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Табела на големини

Тежина: 1.1 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11723 - виолетова
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Фустан - код 10033 - бела
  Фустан - код 10033 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 4006 - црна
  Тренерки - код 4006 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ потник рипс в черно - код 2135
  Топ - код 2135 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Јакна - код 761 - црна
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маичка - код 11541 - црна
  Маичка - код 11541 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71