-50%

Палто - код 9202 - сиво - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
350941
-50%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код B292
  Код B292
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 11808 - црвена
  Фустан - код 11808 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 11549 - бело
  Блуза - код 11549 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Дамска изчистена тениска в черно - код 4517
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Изчистен дамски топ потник рипс в черно - код 2135
  Топ - код 2135 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71