-47%

Панталони - код 3062 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337816
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2823 - бело
  Панталони - код 2823 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 3298 - окер
  Фустан - код 3298 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 6299 - розова
  Фустан - код 6299 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 4244 - бело
  Блуза - код 4244 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 5069
  Тренерки - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71