-23%

Панталони - код 3062 - црна - Последните парчиња

На залиха
SKU
337831
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 8028 - црна
  Панталони - код 8028 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Панталони - код 4181 - црна
  Панталони - код 4181 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Панталони - код 5698 - црна
  Панталони - код 5698 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Панталони - код 5040 - црна
  Панталони - код 5040 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0907 - црна
  Блуза - код 0907 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 869 - борда
  Тренерки - код 869 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 745 - црвена
  Фустан - код 745 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Палто - код 7676 - пудра
  Палто - код 7676 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Блуза - код 7077 - темно сива
  Блуза - код 7077 - темно сива
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 696 - тиркизна
  Фустан - код 696 - тиркизна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 6619 - розова
  Фустан - код 6619 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Кошула - код 8050 - путер зелена
  Кошула - код 8050 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71