-23%

Панталони - код 3062 - кафеава - Последните парчиња

На залиха
SKU
337846
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 788 - кафеава
  Панталони - код 788 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3109 - црвена
  Фустан - код 3109 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Комплет - код 9877 - розова
  Комплет - код 9877 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 311 - ментол
  Фустан - код 311 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 913 - кремова
  Кошула - код 913 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комплет - код 9877 - сиво
  Комплет - код 9877 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 6561 - зелена
  Блуза - код 6561 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 3999 - небесно сина
  Фустан - код 3999 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2233 - небесно сина
  Фустан - код 2233 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71